Afvaarten overzicht

Watertaxi afvaartenoverzicht en dienstregeling

Op deze pagina vindt u alle geplande afvaarten.

Het tarief per afvaart kan verschillen. Er zijn vier soorten:

  • Afvaart: Afvaart die door minder dan vier personen geboekt is. U betaalt het tarief afhankelijk van het aantal personen. Reserveren meer dan 4 personen deze afvaart? Dan beschouwen we deze als een clusterafvaart.  
  • Clusterafvaart: Afvaart die door vier personen geboekt is. U betaalt € 27,50 p.p. Extra passagiers betalen een lager tarief per persoon.    
  • Sneldienst: De Sneldienst vaart ongeacht het aantal personen op werkdagen volgens een vaste dienstregeling. U betaalt €7,50 toeslag bovenop een standaard ticket voor de veerdienst.  
  • Tegenpool: Een tegenpool is de tegengestelde enkele reis van een geboekte afvaart. U betaalt €25,- voor een enkele reis. Eilanders betalen een lager tarief.  

 

Selecteer hieronder de afvaart van uw keuze. Bekijk het weekoverzicht (rechts).

Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238 Bereikbaar tussen 06:00 en 24:00
dinsdag 25 juli
Type afvaarten:
Toon trajecten:
Toon eerdere afvaarten
06:30 Ameland - Holwerd Sneldienst 9 plaatsen vrij €7,50 toeslag bovenop geldig vervoersbewijs
Datum: dinsdag 25 juli 2017 Vertrek Ameland: 06:30 Aankomst Holwerd: 06:45 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam. Reserveer online Direct bestellen of
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
07:00 Holwerd - Ameland Sneldienst 3 plaatsen vrij €7,50 toeslag bovenop geldig vervoersbewijs
Datum: dinsdag 25 juli 2017 Vertrek Holwerd: 07:00 Aankomst Ameland: 07:15 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam. Reserveer online Direct bestellen of
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
09:15 Ameland - Holwerd Tegenpool Plaatsen vrij €25,-
Datum: dinsdag 25 juli 2017 Vertrek Ameland: 09:15 Aankomst Holwerd: 09:30 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
09:30 Holwerd - Ameland Afvaart Plaatsen vrij Bel 0900 - 9238 (€0,70 p/g) voor prijs
Datum: dinsdag 25 juli 2017 Vertrek Holwerd: 09:30 Aankomst Ameland: 09:45 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
15:45 Lauwersoog - Schiermonnikoog Sneldienst 12 plaatsen vrij €7,50 toeslag bovenop geldig vervoersbewijs
Datum: dinsdag 25 juli 2017 Vertrek Lauwersoog: 15:45 Aankomst Schiermonnikoog: 16:00 In 15 minuten vaart u over van of naar Schiermonnikoog. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam. Reserveer online Direct bestellen of
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
16:15 Schiermonnikoog - Lauwersoog Sneldienst 3 plaatsen vrij €7,50 toeslag bovenop geldig vervoersbewijs
Datum: dinsdag 25 juli 2017 Vertrek Schiermonnikoog: 16:15 Aankomst Lauwersoog: 16:30 In 15 minuten vaart u over van of naar Schiermonnikoog. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam. Reserveer online Direct bestellen of
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
16:45
Ameland - Holwerd Sneldienst Volgeboekt €7,50 toeslag bovenop geldig vervoersbewijs
Datum: dinsdag 25 juli 2017 Vertrek Ameland: 16:45 Aankomst Holwerd: 17:00 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
 
17:15 Holwerd - Ameland Sneldienst 6 plaatsen vrij €7,50 toeslag bovenop geldig vervoersbewijs
Datum: dinsdag 25 juli 2017 Vertrek Holwerd: 17:15 Aankomst Ameland: 17:30 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam. Reserveer online Direct bestellen of
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
 

Watertaxi op afroep

De watertaxi op afroep werkt als een 'normale' taxi. Geef uw wensen aan ons door. Wij plannen uw overtocht in.

U wilt een
maatwerk overtocht
op een speciaal tijdstip, met een besloten groep of een andere overtocht
U belt met
0900 - 9238 (€0,70 p/g)
geef uw wensen door
en wij boeken de overtocht
U bent 15 minuten voor afvaart aanwezigzo vertrekken we op tijd
U betaalt de schippermet uw pinpas of creditcard  
×