Afvaarten overzicht

Watertaxi afvaartenoverzicht en dienstregeling

Op deze pagina vindt u alle geplande afvaarten.

Het tarief per afvaart kan verschillen. Er zijn vier soorten:

  • Afvaart: Afvaart die door minder dan vier personen geboekt is. U betaalt het tarief afhankelijk van het aantal personen. Reserveren meer dan 4 personen deze afvaart? Dan beschouwen we deze als een clusterafvaart.  
  • Clusterafvaart: Afvaart die door vier personen geboekt is. U betaalt € 27,50 p.p. Extra passagiers betalen een lager tarief per persoon.    
  • Tegenpool: Een tegenpool is de tegengestelde enkele reis van een geboekte afvaart. U betaalt €25,- voor een enkele reis. Eilanders betalen een lager tarief. 

Selecteer hieronder de afvaart van uw keuze. Bekijk het weekoverzicht (rechts).

Voor meer informatie 0900 - 9238 Bereikbaar tussen 06:00 en 24:00
dinsdag 17 april
Type afvaarten:
Toon trajecten:
Toon eerdere afvaarten
07:35
Ameland - Holwerd Afvaart Volgeboekt Bel 0900 - 9238 voor prijs
Datum: dinsdag 17 april 2018 Vertrek Ameland: 07:35 Aankomst Holwerd: 07:50 Reserveer op tijd! Dan bent u zeker van een zitplaats. De overtocht duurt ongeveer 20 minuten.
 
07:50
Holwerd - Ameland Afvaart Volgeboekt Bel 0900 - 9238 voor prijs
Datum: dinsdag 17 april 2018 Vertrek Holwerd: 07:50 Aankomst Ameland: 08:05 Reserveer op tijd! Dan bent u zeker van een zitplaats. De overtocht duurt ongeveer 20 minuten.
 
12:15 Ameland - Holwerd Afvaart Plaatsen vrij Bel 0900 - 9238 voor prijs
Datum: dinsdag 17 april 2018 Vertrek Ameland: 12:15 Aankomst Holwerd: 12:35 Reserveer op tijd! Dan bent u zeker van een zitplaats. De overtocht duurt ongeveer 20 minuten.
Voor meer informatie 0900 - 9238
 
12:35 Holwerd - Ameland Tegenpool Plaatsen vrij €25,-
Datum: dinsdag 17 april 2018 Vertrek Holwerd: 12:35 Aankomst Ameland: 12:55 Reserveer op tijd! Dan bent u zeker van een zitplaats. De overtocht duurt ongeveer 20 minuten.
Voor meer informatie 0900 - 9238
 
13:00 Ameland - Holwerd Afvaart Plaatsen vrij Bel 0900 - 9238 voor prijs
Datum: dinsdag 17 april 2018 Vertrek Ameland: 13:00 Aankomst Holwerd: 13:20 Reserveer op tijd! Dan bent u zeker van een zitplaats. De overtocht duurt ongeveer 20 minuten.
Voor meer informatie 0900 - 9238
 
13:20 Holwerd - Ameland Tegenpool Plaatsen vrij €25,-
Datum: dinsdag 17 april 2018 Vertrek Holwerd: 13:20 Aankomst Ameland: 13:50 Reserveer op tijd! Dan bent u zeker van een zitplaats. De overtocht duurt ongeveer 20 minuten.
Voor meer informatie 0900 - 9238
 
14:15 Ameland - Holwerd Afvaart Plaatsen vrij Bel 0900 - 9238 voor prijs
Datum: dinsdag 17 april 2018 Vertrek Ameland: 14:15 Aankomst Holwerd: 14:35 Reserveer op tijd! Dan bent u zeker van een zitplaats. De overtocht duurt ongeveer 20 minuten.
Voor meer informatie 0900 - 9238
 
14:35 Holwerd - Ameland Tegenpool Plaatsen vrij €25,-
Datum: dinsdag 17 april 2018 Vertrek Holwerd: 14:35 Aankomst Ameland: 14:55 Reserveer op tijd! Dan bent u zeker van een zitplaats. De overtocht duurt ongeveer 20 minuten.
Voor meer informatie 0900 - 9238
 
15:05 Ameland - Holwerd Tegenpool Plaatsen vrij €25,-
Datum: dinsdag 17 april 2018 Vertrek Ameland: 15:05 Aankomst Holwerd: 15:20 Reserveer op tijd! Dan bent u zeker van een zitplaats. De overtocht duurt ongeveer 20 minuten.
Voor meer informatie 0900 - 9238
 
15:20
Holwerd - Ameland Afvaart Volgeboekt Bel 0900 - 9238 voor prijs
Datum: dinsdag 17 april 2018 Vertrek Holwerd: 15:20 Aankomst Ameland: 15:35 Reserveer op tijd! Dan bent u zeker van een zitplaats. De overtocht duurt ongeveer 20 minuten.
 
16:20 Holwerd - Ameland Tegenpool Plaatsen vrij €25,-
Datum: dinsdag 17 april 2018 Vertrek Holwerd: 16:20 Aankomst Ameland: 16:50 Reserveer op tijd! Dan bent u zeker van een zitplaats. De overtocht duurt ongeveer 20 minuten.
Voor meer informatie 0900 - 9238
 
 

Watertaxi op afroep

Een overtocht wanneer u dat wilt? De Watertaxi op afroep werkt als een 'normale' taxi. Geef uw wensen aan ons door. Wij plannen uw overtocht in.

U wilt een overtochtop een tijdstip dat u uitkomt
U belt met
0900 - 9238
geef uw wensen door
en wij boeken de overtocht
U bent 15 minuten voor afvaart aanwezigzo vertrekken we op tijd
U betaalt de schippermet uw pinpas of creditcard  
×