Afvaarten overzicht

Watertaxi afvaartenoverzicht en dienstregeling

Op deze pagina treft u het overzicht van alle reeds geplande watertaxi afvaarten.

Door de aangeboden opties bovenaan de agenda aan of uit te vinken, wordt het afvaartenoverzicht gefilterd. Zo kunt u het type afvaart selecteren, of kunt u bepalen van welk traject u de afvaarten wilt zien. Kijk voor een uitleg over de verschillende typen afvaarten in het menu tarieven en info.

 

Standaard wordt het overzicht geopend met de afvaarten van vandaag. Het is eveneens mogelijk om een weekoverzicht te bekijken, deze keuze kunt u rechtsboven de kalender selecteren.

 

Wanneer u een overzicht geselecteerd hebt, kunt u vervolgens via de pijlen aan weerszijden van de agenda voor of terug in de kalender bladeren.

 

Vindt u geen passende afvaart; bel dan het reserveringsnummer voor de mogelijkheden.

  

Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238 Bereikbaar tussen 06:00 en 24:00
woensdag 29 maart
Type afvaarten:
Toon trajecten:
Toon eerdere afvaarten
06:30 Ameland - Holwerd Sneldienst 12 plaatsen vrij €7,50 toeslag bovenop geldig vervoersbewijs
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Ameland: 06:30 Aankomst Holwerd: 06:45 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam. Reserveer online Direct bestellen of
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
07:00 Holwerd - Ameland Sneldienst 1 plaats vrij €7,50 toeslag bovenop geldig vervoersbewijs
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Holwerd: 07:00 Aankomst Ameland: 07:15 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam. Reserveer online Direct bestellen of
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
07:15 Ameland - Holwerd Tegenpool Plaatsen vrij €25,-
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Ameland: 07:15 Aankomst Holwerd: 07:30 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
07:30 Holwerd - Ameland Afvaart Plaatsen vrij Bel 0900 - 9238 (€0,70 p/g) voor prijs
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Holwerd: 07:30 Aankomst Ameland: 07:45 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
07:35
Ameland - Holwerd Afvaart Volgeboekt Bel 0900 - 9238 (€0,70 p/g) voor prijs
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Ameland: 07:35 Aankomst Holwerd: 07:50 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
 
07:50 Holwerd - Ameland Tegenpool Plaatsen vrij €25,-
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Holwerd: 07:50 Aankomst Ameland: 08:05 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
08:15 Ameland - Holwerd Tegenpool Plaatsen vrij €25,-
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Ameland: 08:15 Aankomst Holwerd: 08:30 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
09:00 Holwerd - Ameland Afvaart Plaatsen vrij Bel 0900 - 9238 (€0,70 p/g) voor prijs
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Holwerd: 09:00 Aankomst Ameland: 09:15 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
15:45 Lauwersoog - Schiermonnikoog Sneldienst 12 plaatsen vrij €7,50 toeslag bovenop geldig vervoersbewijs
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Lauwersoog: 15:45 Aankomst Schiermonnikoog: 16:00 In 15 minuten vaart u over van of naar Schiermonnikoog. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam. Reserveer online Direct bestellen of
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
16:15 Schiermonnikoog - Lauwersoog Sneldienst 1 plaats vrij €7,50 toeslag bovenop geldig vervoersbewijs
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Schiermonnikoog: 16:15 Aankomst Lauwersoog: 16:30 In 15 minuten vaart u over van of naar Schiermonnikoog. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam. Reserveer online Direct bestellen of
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
16:45
Ameland - Holwerd Sneldienst Volgeboekt €7,50 toeslag bovenop geldig vervoersbewijs
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Ameland: 16:45 Aankomst Holwerd: 17:00 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
 
17:15 Holwerd - Ameland Sneldienst 2 plaatsen vrij €7,50 toeslag bovenop geldig vervoersbewijs
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Holwerd: 17:15 Aankomst Ameland: 17:30 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam. Reserveer online Direct bestellen of
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
17:45 Lauwersoog - Schiermonnikoog Tegenpool Plaatsen vrij €25,-
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Lauwersoog: 17:45 Aankomst Schiermonnikoog: 18:00 In 15 minuten vaart u over van of naar Schiermonnikoog. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
18:00 Schiermonnikoog - Lauwersoog Afvaart Plaatsen vrij Bel 0900 - 9238 (€0,70 p/g) voor prijs
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Schiermonnikoog: 18:00 Aankomst Lauwersoog: 18:15 In 15 minuten vaart u over van of naar Schiermonnikoog. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
18:45 Ameland - Holwerd Tegenpool Plaatsen vrij €25,-
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Ameland: 18:45 Aankomst Holwerd: 19:15 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
19:15 Holwerd - Ameland Clusterafvaart Plaatsen vrij Bel 0900 - 9238 (€0,70 p/g) voor prijs
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Holwerd: 19:15 Aankomst Ameland: 19:45 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
20:30 Ameland - Holwerd Tegenpool Plaatsen vrij €25,-
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Ameland: 20:30 Aankomst Holwerd: 20:45 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
21:00 Holwerd - Ameland Afvaart Plaatsen vrij Bel 0900 - 9238 (€0,70 p/g) voor prijs
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Holwerd: 21:00 Aankomst Ameland: 21:15 In 15 minuten vaart u over van of naar Ameland. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
22:30 Lauwersoog - Schiermonnikoog Afvaart Plaatsen vrij Bel 0900 - 9238 (€0,70 p/g) voor prijs
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Lauwersoog: 22:30 Aankomst Schiermonnikoog: 23:00 In 15 minuten vaart u over van of naar Schiermonnikoog. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
23:00 Schiermonnikoog - Lauwersoog Tegenpool Plaatsen vrij €25,-
Datum: woensdag 29 maart 2017 Vertrek Schiermonnikoog: 23:00 Aankomst Lauwersoog: 23:30 In 15 minuten vaart u over van of naar Schiermonnikoog. Wilt u zeker zijn van een zitplaats, dan verzoeken wij u deze te reserveren. De schipper verwacht u en reserveert een zitplaats op uw naam.
Voor meer informatie
€0,70 p/g
0900 - 9238
 
 

Watertaxi op Afroep

De watertaxi kan ook ingezet worden als een 'normale' taxi. Bespreek uw wensen met één van onze medewerkers en wij boeken uw overtocht op maat.

U wilt een
maatwerk overtocht
op een speciaal tijdstip, met een besloten groep of een andere overtocht
U belt met
0900 - 9238 (€0,70 p/g)
geef uw wensen door
en wij boeken de overtocht
U bent 15 minuten voor afvaart aanwezigzodat we op tijd
kunnen vertrekken
U betaalt rechtstreeks aan de schippermet uw pinpas of 
creditcard
×